-
-

Anna Kubiak

Anna  Kubiak

ania.alechata@gmail.com

tel.: 883895038

Nazywam się Anna Kubiak. Przez pewien czas szukałam swojej wymarzonej pracy, aż w końcu udało się. Zawodowo zajmuję się spełnianiem ludzkich marzeń. Każdy z Nas marzy o własnym domu, mieszkaniu, Ci którzy już je mają marzą o większym, mniejszym, z ogródkiem, z basenem, w lesie. Z pomocą przychodzę ja aby towarzyszyć Ci w spełnieniu ich wszystkich.

W pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt z klientem. Nie wyobrażam sobie pracy za biurkiem i monologu z komputerem, czy segregatorem. Najwięcej satysfakcji daje mi budowanie relacji i zaufania jakim obdarza mnie klient.

Chciałabym być najlepsza we wszystkim - ale wtedy nie miałabym już nic do zrobienia:)

Moja mocna strona to pozytywne nastawienie do ludzi i do pracy, jestem wielozadaniowa i ambitna. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a od tych trudnych do wykonania jestem specjalistką. Potrafię rozmawiać z ludźmi i ich słuchać. Uwielbiam to co robię i cały czas się uczę.

Współpracownicy chwalą mnie za parzenie pysznej kawy... ale nie tylko. Doceniają to że jestem dyspozycyjna, bezkonfliktowa i gotowa do nowych wyzwań, pełna pomysłów i zawsze zaangażowana w nowe projekty. Klienci chwalą mnie za mój profesjonalizm ubrany w pogodne usposobienie i uśmiech na twarzy.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Mąż Bartek oraz Tosia , Staś i Bodzio to centrum mojego świata. To wokół nich kręci się wszystko inne. To dzięki nim jestem zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i zorganizowana. To oni napędzają mnie do działania.

przeglądaj moje oferty

Skontaktuj się ze mną

Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.