-
-
(Symbol 25/ALC/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGłogów,
Działka z domkiem o powierzchni 70 mkw, miejsce relaksu.Czy jest ktoś, kto nie pokusiłby się na chwilę relaksu w miejscu przedstawionym na zdjęciach? Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku? A może najlepiej czujesz się na łonie natury? Jeśli tak przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę idealną, ale zacznijmy od początku:

Świetny piętrowy domek o powierzchni ok 70m2 to nieruchomość położona na działce o powierzchni około 5,8 ara. Sama działka jest zagospodarowana: drzewa owocowe, krzewy, kwiaty oraz ogródek warzywny otaczają domek z każdej strony. Jeśli chodzi o sam budynek to znajdziemy w nim:

- Parter:

         - pokój z wyjściem na taras, 
         - kuchnia
         - pokój z piecem węglowym, 

- Piętro:

         
- dwa pokoje,
         - łazienka z WC,
         - balkon

Działka posiada własną księgę wieczystą, woda jest dostarczana cały rok a domek posiada piec, który ogrzeje Was w zimniejsze dni. Jednym słowem nieruchomość jest przystosowana do zamieszkania czy korzystania z niej o każdej porze roku. Dodatkowy atut to piwnica pod budynkiem.

Zapraszam do kontaktu:

Michał Ciesielski
693 242 986
www.alechata.com.pl
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
25/ALC/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
99 000 PLN
Cena za m2
171 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Powiat
głogowski
Gmina
Głogów
Miejscowość
Głogów
Kod pocztowy
67-200
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZABUDOWANA, ZAGOSPODAROWANA
Powierzchnia działki
580 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Zagospodarowanie działki
ZABUDOWA, NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA
Rodzaj działki
BUDOWLANA, REKREACYJNA, SIEDLISKOWA
Forma własności działki
WSPÓŁWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA - SZUTROWA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Czy jest KW
Wodomierz
Za co opłaty dodatkowe
PRĄD, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI, OGRZEWANIE, WODA
Warunki gruntowe
DOBRE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Michał Ciesielski

Michał Ciesielski

O mnie:

Cześć,
Nazywam się Michał Ciesielski i wspólnie z żoną od 2017 roku prowadzimy biuro "Ale Chata" Nieruchomości. To właśnie żona była moim mentorem i nauczycielem w świecie nieruchomości. Tak na marginesie lepszej nauczycielki nie mogłem sobie wymarzyć :). Oczywiście po długich godzinach przekazywania wiedzy, opowiadania różnych branżowych historii w których uczestniczyła przyszedł czas wypłynięcia na szersze wody. Okazało się, że w momencie kiedy już posiadłem wiedzę, Żona przyniosła mi najwspanialszy prezent który sprawił, że nagle znalazłem się gdzieś na środku oceanu. ( Tym prezentem był oczywiście nasz syn a Kasia musiała zostać w domu na przymusowym L4) I tak krok po kroku każde spotkanie z kolejnym klientem, pozwalało mi budować swoją własną niepowtarzalną markę. Przeszedłem gdzieś obok tych wszystkich szkoleń które przechodzi większość agentów co pozwoliło mi wykreować oryginalną strategie działań oraz strategie sprzedaży jakiej nie spotkasz nigdzie indziej. A najważniejsze jest to, że działa.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Praca pośrednika to przede wszystkim ciągły kontakt z ludźmi, a więc najważniejszy dla mnie jest ich uśmiech . Dla wielu może być to banał ale osobiście uważam, że uśmiech to najlepsza reakcja zadowolonego klienta.

W czym jestem najlepszy:

Umiejętność słuchania. Niby prosta sprawa, ale wiem dzięki częstym rozmową z klientami, że jest to jedna z cech która spotykana jest rzadko przez co jest bardzo pożądana. Swój zawód traktuje trochę przez pryzmat niesienia pomocy innym. Dzięki temu każdy klient jest traktowany wyjątkowo. A z pomocy udzielonej przy sprzedaży czy kupnie czerpię dużo radości.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci chwalą mnie przede wszystkim za wiedzę jaka posiadam w różnych dziedzinach oraz budowanie bardzo dobrych relacji. Często mamy ze sobą kontakt nawet po przeprowadzonych transakcjach.
Współpracownicy za kreatywność. Jestem chodząca kopalnią pomysłów, choć wiem, że są dni kiedy mają już ich dosyć :)

Prywatnie:

Prywatnie Tata Majki i Antka. I to najczęściej z nimi spędzam czas wolny na grach zabawach i jak to Żona nazywa " skończcie już te wariacje" :)
Rodzinne podróże małe i duże. Wystarczy hasło jedźmy gdzieś
Kolekcjonuje też płyty, także jeśli ktoś lubi rymowane przechwałki na dobrym bicie zapraszam.


michal.alechata@gmail.com
tel.: 693-242-986

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę